تماس با پشتیبانی09038367100
اس وی اس
No products in the cart.

رویه ارسال سفارش

ارسال تمامی سفارشات، مستقیم از انبار اس وی اس کالا و از دو طریق پشت پیشتاز یا تیپاکس (برای مشتریان تهران و شهرستان) و پیک موتور داخل شهری بسیار سریع (فقط مشتریان شهر تهران و در محدوده ارسال) انجام می شود.

چنانچه مشتری شهرستان هستید و یا آدرس شما خارج از محدوده ارسال پیک شهری می باشد ارسال سفارش فقط از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس امکان پذیر است. (ارسال سفارشات مشتریان تهرانی خارج از محدوده ارسال توسط پیک موتوری فقط در صورت درخواست مشتری و قبول هزینه ارسال نیز امکان پذیر است.)

زمان ارسال سفارشاتی که با پست ارسال می شود :

تمام سفارش هایی که قبل از ساعت ۱۶ (به استثنا پنج شنبه ها تا ساعت ۱۲ ظهر) به صورت موفق ثبت و نهایی می شوند، در همان روز تحویل دفتر پستی و یا تیپاکس می شوند و چنانچه بعد از این ساعت ها ثبت شوند، ارسال در اولین روز کاری بعد انجام می گیرد.

زمان ارسال سفارشاتی که با پیک موتوری داخل شهری می شود :

تمام سفارش هایی که در بازه زمانی ۹ صبح الی ۱۶ (به استثنا پنج شنبه ها تا ساعت ۱۵ ظهر) به صورت موفق ثبت و نهایی می شوند، در همان روز و نهایتا ظرف ۲ ساعت پس از ثبت سفارش تحویل پیک موتوری داخل شهری می شوند و چنانچه بعد از این ساعت ها ثبت شوند، ارسال در اولین روز کاری بعد انجام می گیرد.

هزینه های ارسال :

هزینه بسته بندی و ارسال با پست پیشتاز و یا تیپاکس برای سراسر ایران مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان می باشد که در پایان سفارش به صورت اتوماتیک اضافه می شود.

هزینه بسته بندی و ارسال با پیک موتوری داخل شهری برای مشتریان تهرانی داخل محدوده ارسال مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان می باشد که در پایان سفارش به صورت اتوماتیک اضافه می شود.

هزینه بسته بندی و ارسال با پیک موتوری داخل شهری برای مشتریان تهرانی خارج از محدوده ارسال متغیر می باشد و مبلغ کرایه را می توانند پس از تحویل سفارش به پیک مربوطه پرداخت نمایند. (شرکت هایی مانند اسنپ و غیره برای آدرس های مختلف و در زمان های مختلف قیمت های متغیر دارند.)

به دلیل امنیت و سرعت بالا در ارسال از شرکت هایی مانند اسنپ استفاده می کنیم و امکان پیگیری سفارش و هماهنگی جهت تحویل کالا با پیک موتوری به راحتی حتی توسط خریدار امکان پذیر است.

در حال حاضر امکان تحویل سفارش و پرداخت در محل میسر نمی باشد ولی در تلاشیم در آینده نزدیک این سرویس را جهت رفاه حال شما فراهم سازیم. همچنین از اعتماد شما قدردانی می کنیم.